Od čtvrtka 10. října do neděle 13. října se v PVA Expo aréně v pražských Letňanech konala další významná událost, která se úzce dotýká interiérů a jejich zařizování. Veletrh FOR INTERIOR se standardně koná dvakrát ročně, na podzim a  na jaře. Letošní podzimní FOR INTERIOR jsem samozřejmě navštívila a opět formou videoreportáže Vám přináším přehled všeho, co se na veletrhu objevilo a co bych já osobně chtěla vyzdvihnout nebo zdůraznit, a to nejen pro ty, kdo se na veletrh minulý víkend nedostali.

.

Veletrh FOR INTERIOR jsem navštívila hned první “uvítací” den. Bohužel jsem tentokrát nestihla přednášky, protože expozice byla opravdu ohromná a s účastí na komentovaném programu bych ji nestihla celou projít. V následující videoreportáži přináším opět komentovanou část, kde představím to, co mně se na veletrhu nejvíce líbilo, co bych chtěla zdůraznit nebo na co upozornit. Ve druhé části videa pak uvidíte další fotografie a záznamy z veletrhu.

.

.

Jako interiérové designérce se mi na tomto veletrhu velice líbilo. Získala jsem několik dalších kontaktů a nabídek na spolupráci, načerpala inspiraci a získala zase trochu větší přehled o tom, co je na současném designovém trhu v nabídce.

.

Další významnou událostí, která se koná již nyní, tento víkend, je Designblok, jehož hlavní “scéna” se prezentuje v Holešovicích v Praze. Původně jsem měla v plánu dostavit se i tam a zpracovat další videoreportáž, ale z časových důvodů se na letošní ročník Designbloku bohužel nedostanu. (Protože práce je práce :)). Nicméně vřele jej doporučuji, kdo máte čas a chuť, určitě se běžte podívat a já doufám, že mi účast na Designbloku vyjde alespoň příští rok.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *