Jmenuji se Šárka Vlčková. Jsem interiérová designérka a bytová poradkyně na volné noze.

V současné době absolvuji Komplexní kurz interiérového designu a Homestagingu v Ambience Akademii paní Jitky Kobzové v Praze a pracuji na částečný úvazek v kuchyňském studiu Oresi v Mostě, kde jsem zprvu absolvovala tříměsíční stáž. Zároveň patřím mezi členy Online designérského klubu Jany Pěkné.

V roce 2020 budu dokončovat magisterské studium na právnické fakultě Západočeské univerzity v Plzni.

Až splním veškeré své současné studijní povinnosti, chystám se absolvovat další kurzy a školení v oborech interiérového designu, barev a umění Feng-šuej.

Setkat se se mnou můžete nejen v kuchyňském studiu, po domluvě kdekoliv, ale i na některých z designových workshopů (převážně v Praze), z nichž pravidelně zpracovávám reportáže pro svůj blog.

.

Ve své designérské činnosti se specializuji na harmonické interiéry, v nichž nechybí koncept, barva, dostatek světla a prostoru. Záleží mi nejen na estetické rovině, ale velký důraz kladu též na praktickou a funkční stránku interiérů. Mým největším přáním a zájmem je, aby se mí klienti ve svém interiéru cítili šťastně, bezpečně a pohodlně.

Vyžívám se především v mladistvých, hravých interiérech. Jsem zastánkyní životního stylu Lagom („všeho tak akorát“) a jsem přesvědčena, že i umění Feng-šuej (případně Vastu) hrají v navrhování interiérů významnou roli. Protože energie a náboj, kterým interiér čiší, není jen odrazem svých obyvatel, ale především by měl být pro ně samé tím nekonečným zdrojem pozitivní energie a štěstí.

Osobitost, nadšení a osobní přístup promítám do své práce nejen skrze ručně kreslené vizualizace, na nichž svou designérskou činnost mimo jiné stavím. Jsem velice nakloněna vstřícné komunikaci a přátelské atmosféře. Jsem si totiž vědoma toho, že interiér snů lze vytvořit pouze tehdy, fungují-li na obou spolupracujících stranách sympatie, porozumění a hlavně chuť tvořit a budovat.

.

V případě, že máte jakékoliv dotazy nebo zájem se mnou spolupracovat, neváhejte mě kontaktovat. V co nejkratším možném čase se Vám budu věnovat.