.

V současné době pracuji na těchto projektech:

LITOMĚŘICE – PRACOVNÍ KOUT V OBÝVACÍM POKOJI (redesign interiéru + nábytek na míru)

Návrh pracovního koutu a redesign obývacího pokoje v Litoměřicích bude připraven pro čtyřčlennou rodinu. Do obývacího pokoje je třeba zakomponovat pracovní kout pro práci na počítači a šicí stroj s dostatečným úložným prostorem. Další přání klientů je vyřešit prostor pro uskladnění většího množství knih a v neposlední řadě barevně sladit celý prostor obývacího pokoje tak, aby do něj bylo možné usadit malby z pozůstalosti a celek působil koncepčně i s větším množstvím stávajícího nábytku. Z mé strany je potřeba zejména vypracovat návrh nábytku na míru do pracovního koutu a vybrat materiály tak, aby fungovaly se zbytkem stávajícího vybavení.

.

.

ÚSTÍ NAD LABEM – DĚTSKÝ POKOJÍČEK (návrh interiéru)

Návrh dětského pokojíčku v Ústí nad Labem bude připraven pro roční holčičku, na přání její maminky, samoživitelky na mateřké dovolené. Máme tudíž i poměrně výrazně omezený rozpočet. Vidina klientky (maminky holčičky) je taková, aby pokojíček působil hravě, dětsky, ale zároveň aby tzv. „rostl s věkem dcery“. Samozřejmě nesmí chybět barvy. Domluvené jsme na kombinaci přírodních odstínů, zelené a růžové. Koncept je tedy vymyšlen jednoduše, využity budou v podstatě 2-3 zásadní prvky vyrobené na míru od truhláře a dolaďovat interiér budeme za pomocí doplňků a kreativních, cenově přijatelných, řešení, které naplní i požadavek variability a obměny v průběhu let, kdy bude holčička dospívat. Krása bytu, v němž se dětský pokojíček bude nacházet, tkví v prostoru, který je velkorysý, s vysokými stropy.

.

CHOMUTOV – BYT 2+KK (návrh interiéru)

Návrh bytu 2+kk v Chomutově čítá předsíň, koupelnu, kuchyň s obývacím prostorem a ložnici. V tomto bytě jsou poměrně nízké stropy, majitel má navíc rád neutrální studené odstíny barev, červenou a zelenou. V konceptu interiéru bude znatelné, že jde o byt pro truhláře, neboť většina nábytku bude vyráběna na míru. Byt patří do rekonstruované cihlové zástavby, což nám poskytne prostor pro obnažení přírodní struktury cihlových stěn (zejména v kuchyni). Celkový koncept interiéru bytu tak bude laděn do přírodních odstínů i obnaženosti materiálů (cihla, dřevo, sklo, kov). Základní černo-šedo-bílou barevnou škálu doplní dřevodekor dubu halifax a cihlově červená, která se odrazí nejen v hlavní obytné části, ale i v prosklené koupelnové příčce.

.

.

.

.

MEZILESÍ V ORLICKÝCH HORÁCH – VIKTORIÁNSKÁ PRACOVNA (návrh interiéru)

Pro šarmantního pána z Mezilesí v Orlických horách zpracovávám projekt viktoriánské pracovny, kde by se cítil útulně a kde by mohl nerušeně pracovat. Má rád anglický styl, líbí se mu interiéry Sherlocka Holmese a jeho základní požadavky jsou: krb, koutek na čtení a velký psací stůl. Barevné ladění ještě nemáme přesně definované, nicméně v úvahu přichází béžová, temně červená a tmavě zelená v kombinaci s dobovým masivním nábytkem z tmavého dřeva.

.