.

V současné době pracuji na těchto projektech:

ÚSTÍ NAD LABEM – DĚTSKÝ POKOJÍČEK (návrh interiéru)

Návrh dětského pokojíčku v Ústí nad Labem bude připraven pro roční holčičku, na přání její maminky, samoživitelky na mateřké dovolené. Máme tudíž i poměrně výrazně omezený rozpočet. Vidina klientky (maminky holčičky) je taková, aby pokojíček působil hravě, dětsky, ale zároveň aby tzv. „rostl s věkem dcery“. Samozřejmě nesmí chybět barvy. Domluvené jsme na kombinaci přírodních odstínů, zelené a růžové. Koncept je tedy vymyšlen jednoduše, využity budou v podstatě 2-3 zásadní prvky vyrobené na míru od truhláře a dolaďovat interiér budeme za pomocí doplňků a kreativních, cenově přijatelných, řešení, které naplní i požadavek variability a obměny v průběhu let, kdy bude holčička dospívat. Krása bytu, v němž se dětský pokojíček bude nacházet, tkví v prostoru, který je velkorysý, s vysokými stropy.

.

LOUNY – KUCHYŇ S OBÝVACÍM POKOJEM (zpracování dispozičního řešení kuchyně a obývacího pokoje + návrh kuchyně)

Do panelákového bytu v Lounech zpracuji dispoziční řešení nově vzniklého prostoru kuchyně propojené s obývacím pokojem. Za ponechání vybavení v obývacím pokoji a navržení lepšího dispozičního řešení celého prostoru je potřeba doladit především prostor kuchyně, která projde celkovou rekonstrukcí. Paní klientka si do kuchyně přeje neutrální odstíny barev, zaujala ji bílá kuchyně nebo lehký kávový odstín. Obývací pokoj je laděn do světle béžovo-hnědé barvy, kde zajímavým doplňkem je i zeleno-bílé křeslo (ušák).

.

CHOMUTOV – BYT 2+KK (návrh interiéru)

Návrh bytu 2+kk v Chomutově čítá předsíň, koupelnu, kuchyň s obývacím prostorem a ložnici. V tomto bytě jsou poměrně nízké stropy, majitel má navíc rád neutrální studené odstíny barev, červenou a zelenou. V konceptu interiéru bude znatelné, že jde o byt pro truhláře, neboť většina nábytku bude vyráběna na míru. Byt patří do rekonstruované cihlové zástavby, což nám poskytne prostor pro obnažení přírodní struktury cihlových stěn (zejména v kuchyni). Celkový koncept interiéru bytu tak bude laděn do přírodních odstínů i obnaženosti materiálů (cihla, dřevo, sklo, kov). Základní černo-šedo-bílou barevnou škálu doplní dřevodekor dubu halifax a cihlově červená, která se odrazí nejen v hlavní obytné části, ale i v prosklené koupelnové příčce.

.

.

MEZILESÍ V ORLICKÝCH HORÁCH – VIKTORIÁNSKÁ PRACOVNA (návrh interiéru)

Pro šarmantního pána z Mezilesí v Orlických horách zpracovávám projekt viktoriánské pracovny, kde by se cítil útulně a kde by mohl nerušeně pracovat. Má rád anglický styl, líbí se mu interiéry Sherlocka Holmese a jeho základní požadavky jsou: krb, koutek na čtení a velký psací stůl. Barevné ladění ještě nemáme přesně definované, nicméně v úvahu přichází béžová, temně červená a tmavě zelená v kombinaci s dobovým masivním nábytkem z tmavého dřeva.

.

KOLÍN – OBÝVACÍ POKOJ S JÍDELNOU (návrh interiéru)

Projekt obývacího pokoje s jídelnou do bytové novostavby v Kolíně. K rustikální bílé kuchyni, kterou si klientka zvolila předem, dotvořím elektický styl jídelní a obývacího pokoje s prvky skandinávského, ale i trochu rustikálního interiéru dle klientčina přání. Barevné ladění volené do bílého základu v kombinaci s Dubem bardolino a s prvky ve světle modré – tyrkysové a žluté. Celkový koncept interiéru má působit vzdušně, útulně a především by měl splňovat nároky obývajícího manželského páru.

 

.

.

.

.

KOLÍN – LOŽNICE (koncept)

Projekt ložnice do bytové novostavby v Kolíně. K původnímu projektu pomáhám klientce vytvořit i základní koncept pro novou ložnici. Tentokrát však bez vizualizace, pouze sample board.