AKTUÁLNÍ PROJEKTY - NÁVRHY INTERIÉRŮ

V současné době pracuji na těchto projektech:

Kolín – obývací pokoj s jídelnou

Projekt obývacího pokoje s jídelnou do bytové novostavby v Kolíně. K rustikální bílé kuchyni, kterou si klientka zvolila předem, dotvořen elektický styl jídelny a obývacího pokoje s prvky skandinávského, ale i rustikálního interiéru dle klientčina přání. Barevné ladění volené do bílého základu v kombinaci s Dubem bardolino a s prvky ve světle modré – tyrkysové a žluté. Celkový koncept interiéru má působit vzdušně, útulně a splňovat nároky obývajícího manželského páru.

.

.

Kolín 2 – ložnice

Pro klientku z Kolína dále nad rámec základního návrhu obývacího pokoje s jídelnou vytvořen koncept ložnice. Jde o nízkorozpočtové jednoduché řešení, které zapadá do celkového konceptu interiéru bytu. V ložnici držena základní bílá barva v kombinaci s vinylovou podlahou v dekoru Dub bardolino. Tentokrát však doplněna o odstíny černé a šedé, které skvěle fungují v doplnění se žlutými dekoracemi a kobercem značky Osta.

.

.

Kryry – kuchyně

Pro klientku z Kryr vytvořen základní koncept matné bílé kuchyně s doplňky v klientčině nejoblíbenější barvě – v královsky modré, se stříbřitě šedou pracovní deskou, bílým fragranitovým dvojdřezem a bohatým LED podsvícením. Do atypického a složitého půdorysu bylo vymyšleno netradiční řešení kuchyňské linky, které jsem zpracovala v rámci svého působení v kuchyňském studiu Oresi v Mostě. Základní bílou kuchyňskou sestavu jsem doplnila o modré jemné kontury kuchyně, o modrý parapet a o LED podsvícení jednotlivých kuchyňských zón, abych dodala kuchyni netradiční a klientkou vyžádaný extravagantní vzhled.