.

Jmenuji se Šárka Vlčková. Jsem interiérová designérka a bytová poradkyně.

V současné době dokončuji Komplexní kurz interiérového designu a Homestagingu v Ambience Akademii paní Jitky Kobzové v Praze a pomáhám s návrhy a realizacemi v kuchyňském studiu Oresi v Mostě, od března 2020 také v Chomutově. Zároveň patřím mezi členy Online designérského klubu Jany Pěkné a jsem součástí sdružení architektů, designérů, výrobců a prodejců interiérového vybavení Czech Deco Team.

V roce 2020 dokončuji magisterské studium na právnické fakultě Západočeské univerzity v Plzni, v oboru právo.

.

Až splním veškeré své současné studijní povinnosti, chystám se absolvovat další kurzy a školení v oborech interiérového designu, barev a umění Feng-šuej.

Setkat se se mnou můžete nejen v kuchyňském studiu, po domluvě kdekoliv, ale i na některých z designových workshopů (převážně v Praze), z nichž pravidelně zpracovávám reportáže pro svůj blog.

.

Ve své designérské činnosti se specializuji na harmonické interiéry, v nichž nechybí koncept, barva, dostatek světla a prostoru. Záleží mi nejen na estetické rovině, ale velký důraz kladu též na praktickou a funkční stránku interiérů. Mým největším přáním a zájmem je, aby se mí klienti ve svém interiéru cítili šťastně, bezpečně a pohodlně.

Vyžívám se především v barvitých, hravých interiérech. Jsem zastánkyní životního stylu Lagom („všeho tak akorát“) a jsem přesvědčena, že i umění Feng-šuej (případně Vastu) hrají v navrhování interiérů významnou roli. Věřím, že energie a náboj, kterým interiér čiší, není jen odrazem svých obyvatel, ale především by měl být pro ně samé tím nekonečným zdrojem pozitivní energie a štěstí.

Osobitost, nadšení a osobní přístup promítám do své práce nejen skrze ručně kreslené vizualizace, na nichž svou designérskou činnost mimo jiné stavím. Jsem velice nakloněna vstřícné komunikaci a přátelské atmosféře. Jsem si totiž vědoma toho, že interiér snů lze vytvořit pouze tehdy, fungují-li na obou spolupracujících stranách sympatie, porozumění a hlavně chuť tvořit a budovat.

.

Mimo jiné se snažím šířit osvětu v oblasti interiérového designu skrze tématický Blog o interiérovém designu, kam každý druhý pátek přispívám zajímavými příspěvky do rubrik Práce desginéra, Zařizování interiéru a Ze světa designu, ale i reportážemi z navštívených veletrhů a workshopů. 

.

Více informací o mně, o způsobu mé práce, myšlení a principech, na kterých si zakládám a na kterých stavím, můžete najít na mých webových stránkách www.sarkavlckova.cz, z článků na mém blogu www.sarkavlckova.cz/blog/ nebo pokud mě přímo kontaktujete (tel. 730 966 873, e-mail info@sarkavlckova.cz)