.

Jmenuji se Šárka Vlčková. Jsem interiérová designérka a bytová poradkyně.

Nyní dokončuji Komplexní kurz interiérového designu a Homestagingu v Ambience Akademii v Praze. V současné době úzce spolupracuji s truhláři při zakázkové výrobě v našem studiu Interiéry a kuchyně – Šárka Vlčková. Více než rok jsem aktivně pomáhala s návrhy a realizacemi v kuchyňských studiích na severozápadu Čech. Zároveň patřím mezi členy Online designérského klubu Jany Pěkné a jsem součástí sdružení architektů, designérů, výrobců a prodejců interiérového vybavení Czech Deco Team.

V létě 2020 jsem dokončila magisterské studium na právnické fakultě Západočeské univerzity v Plzni, v oboru právo.

Neustále se sebevzdělávám a absolvuji další kurzy a školení v oborech interiérového designu, abych dále rozšířila nejen vlastní obzory, ale abych i Vám mohla předat ještě lepší a kvalitnější služby. Zároveň v současné době chystám řadu vlastních kurzů a workshopů, kterých se budete moci zúčastnit i Vy.

Setkat se se mnou osobně můžete po domluvě prakticky kdekoliv. Další možností jsou některé z designových workshopů (převážně v Praze), jichž se účastním a z nichž pravidelně zpracovávám reportáže pro svůj blog. Samozřejmostí je také možný kontakt formou videohovorů a on-line individuálních setkání.

.

Ve své designérské činnosti se specializuji především na interiéry kuchyní, ale i na další rezidenční prostory. Mým cílem jsou harmonické interiéry, v nichž nechybí koncept, barva, nápaditost, dostatek světla a vzdušnosti. Záleží mi nejen na estetické rovině, ale velký důraz kladu též na praktickou a funkční stránku interiérů. Mým největším přáním a zájmem je, aby se mí klienti ve svém interiéru cítili šťastně a spokojeně, bezpečně a pohodlně.

Vyžívám se především v barvitých, hravých interiérech. Jsem zastánkyní životního stylu Lagom („všeho tak akorát“) a jsem přesvědčena, že každý z nás může bydlet v prostoru, ve kterém se cítí (nejen fyzicky, ale i duševně) skutečně „doma“. Věřím, že energie a náboj, kterým interiér čiší, není jen odrazem svých obyvatel, ale především by měl být pro ně samé nekonečným zdrojem pozitivní energie a štěstí.

.

Osobitost, nadšení a osobní přístup promítám do své práce nejen skrze ručně kreslené vizualizace, na nichž svou designérskou činnost mimo jiné stavím, ale především se snažím se svými klienty řešit interiéry detailně, s maximálním zájmem a péčí o Vaše přání a potřeby. Jsem velice nakloněna vstřícné komunikaci a přátelské atmosféře. Jsem si totiž vědoma, že interiér snů lze vytvořit pouze tehdy, fungují-li na obou spolupracujících stranách sympatie, porozumění a hlavně chuť tvořit a budovat.

Mimo jiné se snažím šířit osvětu v oblasti interiérového designu skrze tématický Blog o interiérovém designu, kam se snažím každý týden přispívat zajímavými příspěvky do rubrik na nejrůznější témata o interiérech, kuchyních a interiérovém designu obecně, ale i reportážemi z navštívených veletrhů a workshopů.

Více informací o mně, o způsobu mé práce, myšlení a principech, na kterých si zakládám a na kterých stavím, můžete najít zde na mých webových stránkách www.sarkavlckova.cz na www.interierykuchyne.cz, z článků na mém blogu www.interierykuchyne.cz/blog/ nebo pokud mě přímo kontaktujete (tel. 730 966 873, e-mail info@sarkavlckova.cz). K dispozici Vám je také můj Facebook a Instagram.