Na současném trhu se objevuje spousta designových značek, obchodů a e-shopů a každou chvíli nějaké další přibývají. Žádný koncový zákazník tak nemá prakticky možnost se probrat veškerou dostupnou nabídkou sám, což by mohla být škoda. I k tomu, abychom svým klientům dobře poradili, sloužíme my – interiéroví designéři, neustále sledující aktuální trh, novinky v designovém odvětví i nové firmy a společnosti, které nám mají co nabídnout. V současné době jsem já osobně navázala první spolupráce a v následujícím článku bych Vám ráda představila společnost Muzza.cz, která nabízí nejen designový nábytek a interiérové doplňky, ale také spoustu inspirace. Pojďme se podívat, co lze vytvořit z jedinečné nabídky na trhu.

.

Všude kolem nás se nachází spousta inspirace, kterou my, interiéroví designéři, sosáme každým koutkem naší bytosti. Děláme to pro to, abychom svým klientům vždy mohly nabídnout něco navíc, nějakou přidanou hodnotu, něco – to, na co by sami klienti nepřišli a do svých interiérů nezačlenili. Někdy i nám ale trocha vlastních podnětů a nápadů chybí, a tak se moc rádi obracíme na naše oblíbené obchody a e-shopy, sledujeme jejich aktuální nabídky a vytváříme barevné a stylové koncepty z jimi nabízeného zboží, které následně nemusí sloužit jako inspirace jen nám, ale i Vám.

Ve svém dnešním článku Vám představím jeden z e-shopů, který mě svou nabídkou interiérového vybavení a doplňků velice zaujal a představím pár schémat, které jen dokazují to, co jsem již nastínila výše. Pro designéry, a koneckonců i pro koncové klienty, je vždy potěšující najít obchod nebo e-shop, který má natolik rozmanitou, zábavnou a inspirativní nabídku zboží, že šetří čas a navíc umožňuje stylově vybavit interiér na jednom místě, za jedno poštovné, s minimem starostí, ale co je nejdůležitější – že výsledek vypadá více než obstojně!

A o kom, že bych Vám to dnes chtěla povědět trochu více?

.

O společnosti Muzza.cz

Muzza.cz je společnost, která v České republice našla své místo v roce 2018 a drží se tudíž na trhu už téměř dva roky, během kterých si získala už spousty spokojených klientů a pozitivních ohlasů. Společnost Muzza.cz lze tedy popsat jako mladou prosperující společnost věnující se obchodu s designovým nábytkem a zajímavými bytovými doplňky. To, že se nepyšní nálepkou dlouholetosti není v jejím případě na škodu a nemělo by to potenciální zákazníky odrazovat. Dnešní designový svět stojí hlavně na invenci nováčků, mezi které můžeme Muzza.cz zařadit, kteří jsou velice oceňováni právě za nové nápady, koncepty a zdostupnění nových neotřelých produktů českým zákazníkům, díky čemuž si své místo na českém trhu určitě zasluhují.

Tým ve společnosti Muzza.cz je tvořen kreativními mladými milovníky designu, kteří svou práci dělají odpovědně a zodpovědně. Především si v Muzza.cz zakládají na tom, aby jejich spolupráce s designéry, řemeslníky a místními i zahraničními dodavateli měla smysl a aby produkty, které v konečné fázi svým jménem prezentují, nabízely přesně to, co od nich koncoví zákazníci očekávají. Tedy nejen funkčnost, ale i estetičnost, pohodlí a notnou dávku inspirace.

.

Nabídka Muzza.cz

Koncept společnosti Muzza.cz stojí na fungujícím e-shopu (www.muzza.cz), kde v přehledné a velmi bohaté nabídce můžete nalézt vybavení do každého koutu Vaší domácnosti od předsíně až po ložnici. Samozřejmostí je i velký výběr bytových doplňků a nechybí sekce pro zahradu. Celkem nabízí Muzza.cz dvanáct základních kategorií vyhledávání podle typu zboží (Pohovky, Křesla, Stoly, Židle, Postele, Svítidla, Skladování, Děti, Doplňky, Zahrada, Vychytávky a mimo to pro ještě větší přehlednost a zjednodušení vyhledávání i sekci Kampaně&slevy a Top100).

Naprostá většina těchto zmíněných kategorií se dále dělí ještě na další specifičtější podkategorie, což umožňuje snadné a rychlé vyhledávání konkrétních kusů nábytku a dekorací napříč e-shopem. To může být při nedostatku času velkou výhodou, kterou mimo jiné Muzza.cz může svým zákazníkům nabídnout.

.

Muzza.cz = inspirace v každém kusu nábytku

Co se mně osobně na muzza.cz velice líbí je inspirace, kterou mně jako interiérové designérce nezištně přináší. S jejich sortimentem si lze hrát, poměrně snadno a rychle tvořit zajímavé barevné a hlavně celistvé koncepty interiérů, které není o nic těžší převést do reálné podoby.

Pro účely tohoto článku, abych o tom jen nemluvila, jsem vytvořila pro ukázku následující 4 schémata s využitím jen a pouze zboží, které muzza.cz nabízí:

1, Simple board, který je založen na modro-žluto-černo-bílé barevné paletě. Moderní, nadčasový design jednotlivých kusů vybavení obývacího pokoje tvoří podle mě velice zajímavý koncept, který spolu barevně i stylově vytváří jeden harmonický celek.

.

2, Toto schéma, které je v mém podání trochu neobvyklé, protože se v barevném provedení drží trochu zkrátka v neutrálnějších tónech použitých barev, však dokazuje, že muzza.cz reaguje velmi dobře také na současný trend skandinávských interiérů. Jídelna s variací jídelních židlí u dřevěného rozkládacího stolu působí čistě, jednoduše, ale zároveň zajímavě a stylově.

.

3, Třetí koncept jsem pojala ve stylu ženského odpočinkového budoáru v nadčasovém designu. Využila jsem přírodní barevné kombinace s květinovým vzorem na designových křeslech, které dodávají celému konceptu nádech luxusu a pohodlí. Skleněný lustr interiér provzdušňuje, dodává mu potřebnou transcendenci a vyjadřuje svobodu ženy, pro kterou je tento budoár určen.

4, Poslední z konceptů jsem pojala ve stylu milovníků přírody a přírodních materiálů. Jako ukázku toho, že muzza.cz nenabízí produkty jen dle největších aktuálních trendů, moderních interiérů nebo elegance. Muzza.cz nabízí produkty pro každého, včetně milovníků etno stylů a stylů, které si rády pohrávají s přírodou. Ať už jde o barevné provedení, tak design jednotlivých kusů nábytku, tak i o kombinování s prvky z jiných konceptů, které v konečném důsledku mohou tvořit fungující celek.

.

Muzza.cz z pohledu interiérového designéra

Co oceňuji na společnosti Muzza.cz asi nejvíce je to, že nejsou stylově vyhraněni, takže si v jejich e-shopu může přijít na své prakticky každý. Navíc se mně osobně líbí velká škála možností barevného interiérového zařízení, protože barvy, byť na jednotlivých solitérech, vždy dodají interiéru ducha a živost. (A jak asi víte, barvy jsou pro mě a mou práci velice důležité.) I z toho důvodu jsem se osobně rozhodla s Muzza.cz při své činnosti spolupracovat. Zároveň se mi líbí přehlednost a koncept celého jejich e-shopu. S nabídkou, kterou prezentují, jsem naprosto v pohodě. Nabízejí krásné solitéry i doplňkové kusy nábytku a drobností, které se dají dobře kombinovat a slibují určitou nadčasovost, což je při navrhování a vybavování interiéru velice žádoucí.

Co jako designérka také velice oceňuji, je rychlá a efektivní komunikace s e-shopem. Veškeré doplňkové dotazy mimo uvedené popisy zboží jsou mi poskytovány, včetně možnosti ukázání vzorků materiálů k jednotlivým nabízeným kusům nábytku. To je velkou výhodu e-shopu Muzza.cz, protože jak známo, mnohdy počítačová grafika nejen barevně zkresluje realitu. Navíc Muzza.cz garantuje nestandardní 30denní lhůtu pro případné vrácení zboží, což je velmi prozákaznický přístup.

Tým ve společnosti Muzza.cz je tvořen kreativními mladými milovníky designu, kteří svou práci dělají odpovědně a zodpovědně. Především si v Muzza.cz zakládají na tom, aby jejich spolupráce s designéry, řemeslníky a místními i zahraničními dodavateli měla smysl a aby produkty, které v konečné fázi svým jménem prezentují, nabízely přesně to, co od nich koncoví zákazníci očekávají. Tedy nejen funkčnost, ale i estetičnost, pohodlí a notnou dávku inspirace.

.

Co ještě je třeba říci o Muzza.cz

Pro své zákazníky Muzza.cz neustále připravuje také zajímavé benefity (např. slevové akce, dopravu zdarma při nákupu nad 5 000,- Kč, zakázkovou výrobu, slevové kupóny a soutěže pro členy klubu Muzza apod.). A ačkoliv jejich přístup k zákazníkům je sám o sobě velmi vřelý, díky navázaným spolupracím této společnosti s námi, interiérovými designéry (včetně mě), můžeme našim společným klientům a zákazníkům dopřát opravdový komfort při výběru nového vybavení domácnosti.

.

Takže máte-li jakékoliv dotazy týkající se společnosti Muzza.cz, neváhejte je přímo kontaktovat nebo skrze mě. My všichni Vám rádi Vaše dotazy zodpovíme a pomůžeme s výběrem toho pravého pro Vás.